
De titel zegt het al, ik ben op dit moment in Finland. Toegegeven, niet de beste tijd en als het aan mij zou liggen zou ik ook niet zonder Manja zijn gegaan. Ik ben hier voor een conferentie van de SE2B, het project waar mijn PhD onder valt.
Gisternacht ben ik aangekomen in het Spa hotel van Naantali, waar het op dit moment de -15 graden aantikt en waar het kwik overdag niet eens in de buurt van een positieve waarde durft te komen.
Vandaag heb ik hele dag naar presentaties geluisterd van de grote namen in de fotosynthese (jaja dan heb je het gemaakt). Na de lunch konden we nog even een wandeling maken over de bevroren zee.
Na de presentaties heb ik mijn eigen presentatie afgemaakt en nu zit ik in een lege kroeg een heerlijke burger naar binnen te werken, waar volgens de eigenaar om 9 uur echt een heel voetbalteam bier komt drinken. Ben benieuwd!
veel plezier!
Tof! En koud! Hoe ging je presentatie?